Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

2015 yılında Kahrmanmaraş'ta faaliyete başlayan Robomak Robotik Mühendislik Sanayi Ve Limited Şirketi Makina Sanayi ve Çırçır İşletmelerinin ihtiyaç duyduğu Mobil Besleme Üst Otomasyon sistemlerinin ve Temizleme grubu makinalarının Çırçır makinaları Ve Balya Presi imalatını ve montaj hizmetlerini yapmaktadır.

  • Avşar Mahallesi Avşar Yolu Caddesi No:36 Onikişubat/KAHRAMANMARAŞ
  • [email protected]
  • +90 533 279 83 88
Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten gelen tecrübeler ile faaliyete başlayan Robomak Makina Çırçır Fabrikaların ihtiyaç duyduğu temizleme gurublarını Balyalama Prese makinaları olmak üzüre tüm çırçır işletmesinde bulunan makinalarının imalatını ve montaj hizmetlerini yapmaktadır.
Güncel teknolojiye uygun olarak makina parkurunu yenileyerek bu günlere gelen firmamız konusuyla ilgili özel çözüm arayan firmaların tek tercih noktası olmakta kararlıdır. Robomak Makina Sanayi, uygun fiyat politikası ve müsterilerinin beklentilerinin ötesine geçmeyi hedef edinmiş uzman kadrosu, ürün geliştirme kabiliyetleri ile gelişim sürecini devam ettirmektedir.
Amacımız; müşterilerimiz için kalite, fiyat ve lojistik açıdan beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve her zaman öncelikli tercih edilecek iş ortağı olmaktır.